Zobrazených 1–32 z 45 výsledkov

Zobraziť 16 32 44

ACC 20 mg/ml perorálny roztok pre deti a dospelých sol por (fľ.skl.hnedá+striekačka) 1×100 ml

4,05 s DPH
Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Acetylcysteín skvapalňuje hlien v dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach dýchacích ciest, pri ktorých
Pridať do košíka

Ambrobene 30 mg tbl (blis.) 1×20 ks

3,93 s DPH
Liek je expektorans (prostriedok uľahčujúci vykašliavanie) s mukolytickým účinkom t.j. uvoľňuje, skvapalňuje hlien v dýchacích cestách, vyvoláva zvýšenú tvorbu hlienu a
Pridať do košíka

BENEDICTUS Olej DETSKÝ KAŠEĽ 10 ml

19,41 s DPH
Zmes esenciálnych olejov BENEDICTUS-DETSKÝ KAŠEĽ je navrhnuté našimi lekármi na rýchlu a prírodnú liečbu suchého, vlhkého a tiež čierneho kašľa u detí.
Pridať do košíka

BROMHEXIN 12 KVAPKY KM gtt por (liek.skl.hnedá+kvapkadlo) 1×50 ml

3,94 s DPH
Liek je bronchosekretolytikum (liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého hlienu). Liek sa používa pri liečbe akútnych a
Pridať do košíka

Bromhexin 8 Berlin-Chemie tbl obd 8 mg (blis.) 1×25 ks

1,71 s DPH
Liek obsahuje bromhexíniumchlorid, ktorý je bronchosekretolytikum (liek na uvoľnenie hlienu pri ochoreniach dýchacích ciest spojených s tvorbou hustého hlienu).  Liek
Pridať do košíka

BRONCHICUM sol por 100 ml

4,40 s DPH 5,20 €
Tento liek je rastlinný a používa sa pri chorobách dýchacích ciest. Používa sa na liečbu príznakov akútneho (náhle vzniknutého) zápalu priedušiek a pri
Pridať do košíka

Bronchipret s tymianom a brečtanom sirup sir (liek.skl.) 1×100 ml

6,63 s DPH
Rastlinný liek určený dospelým, dospievajúcim a deťom od 2 rokov. Používa sa na uľahčenie vykašliavania pri produktívnom kašli pri ochoreniach dýchacích
Pridať do košíka

Bronchipret s tymianom a brečtanom sirup sir (liek.skl.) 1×50 ml

4,53 s DPH
Rastlinný liek určený dospelým, dospievajúcim a deťom od 2 rokov. Používa sa na uľahčenie vykašliavania pri produktívnom kašli pri ochoreniach dýchacích
Pridať do košíka

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg/200 mg/10 mg (vre.ionomér/Al/LDPE/papier) 1×10 ks

9,10 s DPH
Liek obsahuje: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti (analgetikum) a pomáha znižovať teplotu, ak máte horúčku, guajfenezín, expektorans, ktoré pomáha uvoľňovať
Pridať do košíka

Dr. Müller ANGINAL s islandským lišajníkom tbl (na odkašliavanie) 1×16 ks

2,34 s DPH
Výživový doplnok s extraktom pľuzgierky islandskej a vitamínom C. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému prispieva k zníženiu
Pridať do košíka

Dr.Theiss HerbalSept Kids KAŠEĽ Lízanky 1×6 ks

3,06 s DPH
Zdravotnícka pomôcka. Obsahové látky pokrývajú sliznicu ochranným filmom a tým zmierňujú kašeľ.  Bylinné zložky: Suchý extrakt z lišajníka islandského (Licheni islandici extractum
Pridať do košíka

ERDOMED 225 mg gru por 1×20 vrecúšok

6,50 s DPH
Liek sa používa na zníženie väzkosti hlienovitého, prípadne aj hnisavého výlučku sliznice dýchacích ciest a na uľahčenie vykašliavania pri: akútnom
Pridať do košíka

Flavamed forte perorálny roztok sol por (fľ.skl.+odmerná lyžička) 1×100 ml

5,41 s DPH
Liek obsahuje liečivo ambroxoliumchlorid a patrí do skupiny mukolytík, liekov na liečbu kašľa a prechladnutia. Pôsobením tohto lieku sa hustý hlien
Pridať do košíka

FYTO Tatranská priedušková zmes SIRUP bez cukru bylinný 1×100 ml

3,43 s DPH
Sirup s výťažkom z rastlín – zahustený extrakt zmesi bylín 5 g v 100 g výrobku (koreň ibiša, kvet slezu
Pridať do košíka

FYTO Tatranská priedušková zmes SIRUP bylinný 1×100 ml

2,97 s DPH
Sirup obsahuje bylinné výťažky a vitamín C. Zmes bylín je zahustený extrakt obsahujúci koreň ibiša, kvet slezu maurského, vňať tamiánu, vňať mäty,
Pridať do košíka

GUAJACURAN tbl obd 200 mg (blis.Al/PVC) 1×30 ks

5,13 s DPH
Liek obsahuje liečivo guajfenezín. Používa sa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a na
Pridať do košíka

GUAJACURAN tbl obd 200 mg (blis.Al/PVC) 1×50 ks

7,96 s DPH
Liek obsahuje liečivo guajfenezín. Používa sa u dospelých a detí od 6 rokov na uľahčenie vykašliavania pri zahlienení a na
Pridať do košíka

Hedelix sir (fľ.skl.jantár.+dávkov.striek.) 1×100 ml

4,90 s DPH
Liek obsahuje extrakt z brečtanových listov. Je to rastlinný liek. Používa sa na liečbu zápalov dýchacích ciest sprevádzaných tvorbou hlienu a liečbu
Pridať do košíka

HERBALMED PASTILKY pre odkašliavanie – Dr.Weiss (isl. lišajník, tymian, 20 bylín, vit.C) pastilky (24+6 navyše) 1×30 ks

4,01 s DPH
Výživový doplnok so sladidlami. HERBALMED® pastilky – Originálne švajčiarske bylinné pastilky, kombinácia viac než 20 extraktov z liečivých bylín, medu a vitamínu
Pridať do košíka

MUCOSOLVAN 30 mg 20 tabliet

4,16 s DPH
Liek obsahuje liečivo ambroxoliumchlorid. Zvyšuje vylučovanie hlienu z dýchacích ciest, uľahčuje jeho vykašliavanie a zmierňuje kašeľ. Tablety sú určené na
Pridať do košíka

MUCOSOLVAN LONG EFFECT 75 mg 20 kapsúl

8,14 s DPH
Ambroxoliumchlorid, liečivo tohto lieku, zvyšuje vylučovanie hlienu z dýchacích ciest, uľahčuje jeho vykašliavanie a zmierňuje kašeľ. Liek je určený na sekretolytickú (uľahčujúcu
Pridať do košíka

MUCOSOLVAN pre dospelých sirup 100 ml

4,46 s DPH
Ambroxoliumchlorid, liečivo tohto lieku, zvyšuje vylučovanie hlienu z dýchacích ciest, uľahčuje jeho vykašliavanie a zmierňuje kašeľ. Liek je určený na sekretolytickú (uľahčujúcu
Pridať do košíka

MÜLLEROVE PASTILKY SO SKOR. MAT. DÚŠKOU A VIT. C (pri kašli) 1×24 ks

3,27 s DPH
Výživový doplnok Müllerove pastilky® so skorocelom, materinou dúškou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti
Pridať do košíka

Prír. farmácia SKOROCELOVÁ TINKTÚRA 1×100 ml

5,73 s DPH
Extrakt zo skorocelu kopijovitého vo forme tinktúry priaznivo pôsobí na dýchacie cesty. Viac na adcc.sk Extrakt z bylín vo forme
Pridať do košíka

PROSPAN sir (fľ.skl.hnedá) 1×100 ml

6,36 s DPH
Rastlinný liek obsahuje účinnú zložku výťažok z listov brečtana popínavého (suchý extrakt z brečtanových listov), ktorý uvoľňuje hlieny v dýchacích
Pridať do košíka

Robitussin EXPECTORANS sir (liek.skl.) na vykašliavanie 1×100 ml

6,43 s DPH
Sirup obsahuje liečivo guajfenezín. Je to liek na vykašliavanie, ktorý pomáha uvoľňovať hlien a riedke výlučky z priedušiek na umožnenie
Pridať do košíka

Sinupret Akut tbl obd (blis.PVC/PVDC/Al) 1×20 ks

9,07 s DPH
Je to rastlinný liek určený na liečbu akútnych, nekomplikovaných zápalov prinosových dutín.  Viac na adcc.sk
Pridať do košíka

Sinupret forte tbl obd (blis.) 1×20 ks

6,90 s DPH
Liek patrí medzi mukolytiká, expektoranciá. Uvoľňuje hustý (väzký) hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec
Pridať do košíka

Sinupret gtt por 1×100 ml

7,42 s DPH
Liek uvoľňuje hustý (väzký) hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom (kašľaním, smrkaním).
Pridať do košíka

Sinupret gtt por 1×50 ml

5,25 s DPH
Liek uvoľňuje hustý (väzký) hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom (kašľaním, smrkaním).
Pridať do košíka

Sinupret tbl obd (blister) 1×50 ks

6,90 s DPH
Liek uvoľňuje hustý (väzký) hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom (kašľaním,
Pridať do košíka

Soledum 100 mg mäkké gastrorezistentné kapsuly cps enm (blis.PVC/PVDC/Al) 1×20 ks

3,78 s DPH
Liek na liečbu príznakov zápalu priedušiek (bronchitídy) a bežného nachladnutia. Na prídavnú liečbu chronických a zápalových ochorení dýchacích ciest, ako je sínusitída
Pridať do košíka