Zobrazených 1–32 z 45 výsledkov

Zobraziť 16 32 44

ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1×10 ks

1,59 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

4,22 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1×10 ks

2,61 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×10 ks

5,14 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×20 ks

7,95 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1×50 ks

6,40 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

2,98 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

BRUFEN 400 tbl flm (blis.PVC/Al) 1×30 ks

2,35 s DPH
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku.  Liek sa používa
Pridať do košíka

Buscopan tbl obd 10 mg (blis.) 1×10 ks

3,90 s DPH
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo
Pridať do košíka

DROTAMED 40 mg tbl (blis.PVC/Al) 1×30 ks

6,02 s DPH
Liek obsahuje liečivo drotaveríniumchlorid. Patrí do skupiny liekov nazývaných spazmolytiká, ktoré sa používajú na uvoľnenie kŕčov hladkého svalstva. Používa sa
Pridať do košíka

FIT THERAPY LADY náplasť 2×3 ks

19,72 s DPH
Náplasti pre ženy na zmiernenie menštruačnej bolesti a diskomfortu. Balenie obsahuje 2 sady po 3 náplasti. s technológiou FIR, ktorá
Pridať do košíka

Ibalgin 200 mg 24 tabliet

2,43 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Tento liek sa užíva: pri miernej až strednej bolesti, napríklad pri
Pridať do košíka

Ibalgin 400 mg 24 tabliet

2,79 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach
Pridať do košíka

Ibalgin 400 mg 48 tabliet

4,48 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach
Pridať do košíka

Ibalgin Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl

4,80 s DPH 4,92 €
Liek vo forme mäkkých kapsúl obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidné protizápalové liečivá (NSAID). NSAID
Pridať do košíka

Ibolex 200 mg 20 tabliet

3,90 s DPH
Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí
Pridať do košíka

Ibuprofen 400 STADA tbl flm (blis.) 1×50 ks

3,63 s DPH
Liek patrí do skupiny nesteroidové antiflogistiká/ analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde, vrátane záchvatov dny
Pridať do košíka

Ibuprofen STADA 400 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1×20 ks

4,44 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktoré patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID).  Liek sa používa u dospelých
Pridať do košíka

MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1×10 ks

1,95 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápalové liečivo, NSAID) s horúčku znižujúcimi (antipyretickými) vlastnosťami.
Pridať do košíka

MINYAK BALUR Olej 100 ml

24,50 s DPH
Kutus Kutus Minyak Balur je bylinný olej získavaný z rôznorodej zmesi rastlín, koreňov, kôry a byliniek. Tradičný postup výroby oleja
Pridať do košíka

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1×10 ks

3,51 s DPH
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie
Pridať do košíka

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1×20 ks

4,47 s DPH 4,92 €
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie
Pridať do košíka

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1×30 ks

8,11 s DPH
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie
Pridať do košíka

NO-SPA 40 mg 24 tabliet

4,10 s DPH
Liek obsahuje liečivo drotaverín vo forme chloridu (drotaveríniumchlorid). Patrí do skupiny liekov nazývaných spazmolytiká, ktoré sa používajú na uvoľnenie kŕčov
Pridať do košíka

NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1×24 ks

2,59 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a
Pridať do košíka

NUROFEN 400 mg tbl obd 1×24 ks

3,62 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a
Pridať do košíka

NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1×20 ks

4,41 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku.
Pridať do košíka

Panadol Extra Novum tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al+Al/PET fólia) 1×24 ks

2,80 s DPH
Liek obsahujú kombináciu dvoch liečiv, ktorá je účinná proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Liek je vhodný na zmiernenie bolesti hlavy,
Pridať do košíka

Panadol Extra Rapide tbl eff 500 mg/65 mg 1×12 ks

3,44 s DPH
Liek obsahuje kombináciu dvoch účinných látok. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolestiach a znižuje telesnú teplotu. Kofeín zmierňuje únavu, mierne podporuje
Pridať do košíka

PANADOL FEMINA tbl flm 500 mg/10 mg (blis.PVC/Al/papier-bezpeč.) 1×10 ks

3,45 s DPH
Liek obsahuje dve liečivá, paracetamol – analgetikum (liek proti bolesti) a butylskopolamíniumbromid – spazmolytikum (liek proti kŕčom). Použitie: liečba príznakov dysmenorey, prípadne
Pridať do košíka

Panadol Novum 500 mg tbl flm (blis.PVC/Al/PET-nepriehľad.) 1×24 ks

1,40 s DPH 1,77 €
Liek obsahuje paracetamol, liečivo proti bolesti aj horúčke. Používa sa:  na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, migréne,
Pridať do košíka

Panadol ULTRA RAPIDE tbl eff (strip lam.) 1×12 ks

4,89 s DPH
Liekom je analgetikum určené na tlmenie stredne silnej až silnej bolesti. Tablety sú odporučené na liečbu väčšiny bolestivých stavov ako
Pridať do košíka