Zobrazených 1–32 z 50 výsledkov

Zobraziť 16 32 44

ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1×10 ks

1,59 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

4,22 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1×10 ks

2,61 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×10 ks

5,14 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×20 ks

7,95 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1×50 ks

6,40 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

2,98 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

BRUFEN 400 tbl flm (blis.PVC/Al) 1×30 ks

2,35 s DPH
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku.  Liek sa používa
Pridať do košíka

BRUFEN sirup sir (fľ.PET+striek.) 1×100 ml

2,38 s DPH
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalové účinky. Ibuprofen zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré sa
Pridať do košíka

COLDREX Grip plus KAŠEĽ príchuť citrón a mentol plo por 500 mg/200 mg/10 mg (vre.ionomér/Al/LDPE/papier) 1×10 ks

9,41 s DPH
Liek obsahuje: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti (analgetikum) a pomáha znižovať teplotu, ak máte horúčku, guajfenezín, expektorans, ktoré pomáha uvoľňovať
Pridať do košíka

COLDREX Horúci nápoj Citrón plo por 5 g (vre.PPFP laminátové) 1×14 ks

11,10 s DPH
Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý obsahuje: paracetamol – liečivo proti bolesti a horúčke, ktoré
Pridať do košíka

COLDREX Horúci nápoj citrón plo por 5 g (vrec.PPFP laminátové) 1×10 ks

8,84 s DPH
Horúci nápoj s príchuťou citróna je liek proti chrípke a prechladnutiu, ktorý obsahuje: paracetamol – liečivo proti bolesti a horúčke, ktoré
Pridať do košíka

Coldrex Junior Citrón plo por (vre.papier/PE/Al/PE) 1×10 ks

5,11 s DPH
Liek je proti chrípke a prechladnutiu a je určený deťom od 6 do 12 rokov. Liek obsahuje tri liečivá: paracetamol,
Pridať do košíka

COLDREX MaxGrip Lemon plo por (vrecko papier/PE/Al/PE) 1×10 ks

6,98 s DPH
Horúci nápoj s príchuťou citróna obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesti v hrdle, bolesti hlavy, svalov
Pridať do košíka

COLDREX MAXGRIP LESNÉ OVOCIE plo por 7,6 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1×10 ks

9,28 s DPH
Liek obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje
Pridať do košíka

COLDREX MAXGRIP LESNÉ OVOCIE plo por 7,6 g (vre.papier/PE/Al/PE) 1×14 ks

8,78 s DPH
Liek obsahuje: paracetamol, liečivo proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesť v hrdle, bolesť hlavy, svalov i kĺbov a znižuje
Pridať do košíka

COLDREX TABLETY tbl 1×24 ks

6,30 s DPH
Liek je určený na zmiernenie príznakov chrípky a akútneho zápalu horných dýchacích ciest, odstraňuje bolesti v hrdle, uvoľňuje upchatý nos aj
Pridať do košíka

DERMAPLIC chladivá hydrogélová náplasť na čelo, 4,5×11 cm 1×2 ks

3,26 s DPH
Chladivá náplasť na čelo bola navrhnutá s cieľom poskytnúť dieťaťu okamžitú úľavu pri zvýšenej telesnej teplote. Dermaplic náplaste sú bezpečné
Pridať do košíka

FeverMates monitors nálepkové teplomery pre deti 1×8 ks

9,40 s DPH
Zdravotnícka pomôcky. Nálepka (náplasť) – indikátor na monitorovanie telesnej teploty detí počas 48 hodín. V nálepke chránené tekuté kryštáliky reagujú na telesnú teplotu.
Pridať do košíka

Ibalgin 200 mg 24 tabliet

2,43 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Tento liek sa užíva: pri miernej až strednej bolesti, napríklad pri
Pridať do košíka

Ibalgin 400 mg 24 tabliet

2,79 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach
Pridať do košíka

Ibalgin 400 mg 48 tabliet

4,48 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach
Pridať do košíka

MEDIPYRIN 500 tbl (blis.PVC/Al) 1×30 ks

2,31 s DPH
Liek je určený proti bolesti a horúčke. Liek nedráždi žalúdok, nevyvoláva krvácanie, a preto ho môžu užívať aj chorí so
Pridať do košíka

MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1×10 ks

1,95 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápalové liečivo, NSAID) s horúčku znižujúcimi (antipyretickými) vlastnosťami.
Pridať do košíka

MODAFEN tbl flm (blis. PVC/Al) 1×24 ks

6,90 s DPH
Liek obsahuje 2 liečivá: ibuprofen, ktorý pôsobí proti bolesti (analgetikum), protizápalovo (antiflogistikum) a znižuje teplotu pri horúčke (antipyretikum), pseudoefedríniumchlorid, ktorý znižuje
Pridať do košíka

Nalgesin S tbl flm 275 mg (blis.Al/PVC) 1×30 ks

8,11 s DPH
Liek obsahuje liečivo sodná soľ naproxénu. Je to liek na zmiernenie rôznych druhov bolestí, na liečbu zápalových ochorení a znižovanie
Pridať do košíka

NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1×24 ks

2,59 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a
Pridať do košíka

NUROFEN Junior s pomarančovou príchuťou 100 mg cps mdl 100 mg (blis.PVC/PE/PVDC/Al) 1×12 ks

4,62 s DPH
Liečivo (zaisťuje účinok lieku) je ibuprofen, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky proti bolesti. Liek sa používa
Pridať do košíka

NUROFEN pre deti čapíky 125 mg sup 1×10 ks

4,28 s DPH
Liek obsahuje liečivo kbuprofén, ktorý patrí medzi nesteroidové antiflogistiká (NSAID). Tieto lieky účinkujú tak, že menia spôsob, akým organizmus reaguje na
Pridať do košíka

NUROFEN pre deti Jahoda sus por (PET fla.+ dávk.trub.) 1×100 ml

5,31 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv (nesteroidových antireumatík). Požíva sa na: zníženie teploty (vrátane
Pridať do košíka

NUROFEN Rapid 400 mg Capsules cps mol 1×20 ks

4,41 s DPH
Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku.
Pridať do košíka

NUROFEN STOPGRIP tbl flm 200 mg 1×24 ks

8,41 s DPH
Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofén, ktorý znižuje teplotu, pôsobí proti bolestiam a zápalu, pseudoefedrín, ktorý znižuje opuch slizníc horných ciest
Pridať do košíka