Zobrazených 1–32 z 224 výsledkov

Zobraziť 16 32 44

ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety tbl eff (tuba PP) 1×15 ks

3,15 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1×10 ks

1,59 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

AFLAMIL 15 mg/g krém crm der (tuba Al) 1×60 g

5,49 s DPH
Liek obsahuje liečivo aceklofenak, ktoré má analgetický (pôsobiaci proti bolesti), protizápalový a protireumatický účinok. Krém sa používa na lokálnu liečbu
Pridať do košíka

Algesal crm der (tuba Al) 1×50 g

4,68 s DPH
Krém obsahuje kombináciu liečiv, ktoré odlišnými spôsobmi urýchľujú procesy hojenia. Salicyláty (dietylaminiumsalicylát) pôsobia proti bolesti, protizápalovo a znižujú opuch. Myrtekaín
Pridať do košíka

Allga San Mobil Creme 1×50 ml

7,47 s DPH
Krém s kostihojovým extraktom : pozitívne pôsobí pri bolestiach kĺbov, chrbta a pri svalovej horúčke Viac na adcc.sk
Pridať do košíka

ALMIRAL gel gel (tuba Al) 1×100 g

5,41 s DPH
Gél obsahuje účinnú látku diklofenak. Je určený na liečbu bolesti a na zmiernenie zápalu a opuchu pri viacerých bolestivých stavoch postihujúcich
Pridať do košíka

ALPA GÉL KOSTIHOJ bylinný masážny 1×100 ml

2,35 s DPH
Bylinný masážny gél s obsahom extraktu kostihoja, klinčeka, zázvoru a kosodrevinovej silice. vhodný na masáže, má prekrvuúce účinky na pokožku. Viac na
Pridať do košíka

Apicold thyme sirup 1×100 ml

6,94 s DPH
Výživový doplnok. Sirup s medom, dúškou tymianovou a propolisovou tinktúrou pre deti od 4 rokov a dospelých. Viac na adcc.sk
Pridať do košíka

Apicold ústny sprej 1×20 ml

8,75 s DPH
Zdravotnícka pomôcka vo forme ústneho spreja. Upokojuje zapálené hrdlo a zmierňuje podráždenie ústnej dutiny. Zloženie: alkohol, voda, propolisový extrakt, glycerín,
Pridať do košíka

Arnicalme CREAM 1×70 g

5,06 s DPH
Tonizujúci krém ideálny na masáž. Obsahuje extrakt z čerstvej Arniky horskej. Osviežuje pokožku. Viac na adcc.sk Podporuje regeneráciu svalov po
Pridať do košíka

aromatica ARNIKOVÝ GÉL masážny, s nechtíkom 1×100 ml

5,67 s DPH
Masážny gél s extraktmi z arniky horskej a nechtíka lekárskeho pre masáž pokožky po nadmernej námahe. Rýchlo sa vstrebáva bez pocitu mastnoty. Viac
Pridať do košíka

aromatica KOSTIHOJOVÁ MASŤ 1×100 ml

5,20 s DPH
 Aromatica Kostihojova masť – úľava pre vaše kĺby na masáže kĺbov, svalov, šliach na regeneráciu po športových výkonoch na regeneráciu
Pridať do košíka

aromatica KOSTIHOJOVÝ GÉL Chladivý masážny 1×100 ml

4,59 s DPH
Masážny bylinný gél, chladivý. S extraktom z kostihoja, gaštanu, s mentolom a eukalyptovou sylicou. Na pokožke poskytuje výrazný chladivý účinok a pocit uvoľnenia a
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

4,22 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1×10 ks

2,61 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×10 ks

5,14 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×20 ks

7,95 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1×50 ks

6,40 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

2,98 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

AU-MEDIC blokátor bolesti náplasti (crystal tape) 1×4 ks

6,39 s DPH
Zdravotnícka pomôcka, náplasti znižujúce citlivosť na bolesť, balenie obsahuje 4 ks crystal tapov. Hlavnou a jedinou účinnou zložkou sú mikroskopické kryštály
Pridať do košíka

Aulin 30 mg/g gél gél (tuba Al) 1×100 g

7,83 s DPH
Liek obsahuje liečivo nazývané nimesulid, ktorý patrí do skupiny liekov s protizápalovým a bolesť zmierňujúcim účinkom (NSAID). Používa na úľavu od bolesti
Pridať do košíka

Aulin 30 mg/g gél gél (tuba Al) 1×50 g

6,21 s DPH
Liek obsahuje liečivo nazývané nimesulid, ktorý patrí do skupiny liekov s protizápalovým a bolesť zmierňujúcim účinkom (NSAID). Používa na úľavu od bolesti
Pridať do košíka

AURIDOL ušné kvapky 1×7 g

3,66 s DPH
Zdravotnícka pomôcka s obsahom 0,5% roztoku lidokaíniumchloridu hydrochloridu v glycerole (bezvodom). Má podporný účinok pri:  Diskomforte sprevádzanom bolesťou zapríčinenom vystaveniu
Pridať do košíka

Benedictus FOREVER YOUNG 30 dávok

45,72 s DPH
Regeneračný kolagén komplex pre vek 45+
Pridať do košíka

BIOLEVOX Neuro FORTE tbl 1×30 ks

19,90 s DPH
Výživový doplnok s obsahom uridínu a vitamínov B1, B3, B6, B12 a kyseliny listovej. Vitamíny B1, B3, B6 prispievajú k
Pridať do košíka

BIOLEVOX Neuro tbl 1×30 ks

12,39 s DPH
Výživový doplnok s obsahom uridínu monofosfátu a vitamínov B3, B6, B1, B12 a kyseliny listovej.  Vitamíny B1, B3, B6  prispievajú
Pridať do košíka

BRUFEN 400 tbl flm (blis.PVC/Al) 1×30 ks

2,35 s DPH
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku.  Liek sa používa
Pridať do košíka

BRUFEN sirup sir (fľ.PET+striek.) 1×100 ml

2,38 s DPH
Liečivom je ibuprofen, ktorý tlmí bolesť, znižuje zvýšenú telesnú teplotu a má protizápalové účinky. Ibuprofen zabraňuje tvorbe prostaglandínov, ktoré sa
Pridať do košíka

Burow ušná instilácia VULM int oto (Instillatio aluminii acetico-tartarici), 1×20 g

1,82 s DPH
Ušná instilácia obsahuje liečivo roztok octanu a vínanu hlinitého. Pre svoj sťahujúci účinok sa používa pri liečbe zápalových ochorení vonkajšieho
Pridať do košíka

Buscopan tbl obd 10 mg (blis.) 1×10 ks

3,90 s DPH
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo
Pridať do košíka

Buscopan tbl obd 10 mg (blis.) 1×20 ks

4,74 s DPH
Liek obsahuje liečivo butylskopolamíniumbromid. Patrí do skupiny spazmolytík. Spazmolytiká sú liečivá, ktoré svalstvo vnútorných orgánov, napr. v žalúdočno-črevných, žlčových, močových alebo
Pridať do košíka

Calendula Bukofit roztok 1×25 ml

3,27 s DPH
Roztok na ošetrenie ďasien: používa sa ako podporná liečba pri zápaloch ďasien a parodontóze, tlmí bolesť a citlivosť zapáleného tkaniva,
Pridať do košíka