Zobrazených 1–32 z 341 výsledkov

Zobraziť 16 32 44

ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety tbl eff (tuba PP) 1×15 ks

3,15 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1×10 ks

1,59 s DPH
Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky. Liek sa
Pridať do košíka

ADVANCE Moringa tbl 1×180 ks

16,32 s DPH
Výživový doplnok s obsahom extraktu z listov Moringy olejodarnej (Moringa oleifera). Viac na adcc.sk Moringa ADVANCE obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt
Pridať do košíka

Ambrobene 30 mg tbl (blis.) 1×20 ks

4,05 s DPH
Liek je expektorans (prostriedok uľahčujúci vykašliavanie) s mukolytickým účinkom t.j. uvoľňuje, skvapalňuje hlien v dýchacích cestách, vyvoláva zvýšenú tvorbu hlienu a
Pridať do košíka

Ambrobene 7,5 mg/ml sol pin 750 mg (liek.) 1×100 ml

4,77 s DPH
Liek je expektorans (prostriedok uľahčujúci vykašliavanie) s mukolytickým  účinkom, t.j. uvoľňuje, skvapalňuje hlien v dýchacích cestách, vyvoláva zvýšenú tvorbu hlienu a
Pridať do košíka

AMPCARE JUNIOR CLASSIC sirup 1×150 ml

10,79 s DPH
Výživový doplnok obsahujúci Glycomacropeptid (AM3®) a čistený extrakt z Echinacei (Polinacea®). Viac na adcc.sk AMPcare JUNIOR CLASSIC je výživový doplnok
Pridať do košíka

Apicold thyme sirup 1×100 ml

6,94 s DPH
Výživový doplnok. Sirup s medom, dúškou tymianovou a propolisovou tinktúrou pre deti od 4 rokov a dospelých. Viac na adcc.sk
Pridať do košíka

ArkoDEFENSES Adult sus por 1×7 lag

12,95 s DPH
Výživový doplnok obsahuje: živé bakteriálne kultúry (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus a Lactobacillus acidophilus), betaglukán, kolostrum, vitamín D, zinok a selén.
Pridať do košíka

ArkoDEFENSES Kids sus por 1×5 lag

9,90 s DPH
Výživový doplnok s obsahom: živé bakteriálne kultúry, betaglukán, kolostrum, zinok, selén, vitamín D3.   V jednej dávke (10 ml) sa nachádza:
Pridať do košíka

ASCORVITA MAX tbl vitamín C, D a zinok 1×30 ks

4,28 s DPH
Výživový doplnok s vysokou dávkou vitamínu C, D a zinku. Tablety s riadeným predĺženým uvoľňovaním vitamínu C. Vhodné pre vegetariánov,
Pridať do košíka

Aspecton Junior sirup pri suchom a dráždivom kašli s islandským lišajníkom 1×100 ml

7,50 s DPH
Sirup proti kašľu pri podráždení slizníc ústnej dutiny a hrdla. Podráždené sliznice sú tak chránené pred vonkajším napadnutím, čím sa
Pridať do košíka

Aspecton nosový sprej s obsahom silíc a dexpantenolu 1×20 ml

6,73 s DPH
Nosový sprej sa používa ako podpora pri liečbe nádchy a upchatom nose. s obsahom silíc a dexpantenolu, s roztokom morskej
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg (blis.) 1×20 ks

4,22 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1×10 ks

2,61 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×10 ks

5,14 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

ASPIRIN-C tbl eff 1×20 ks

7,95 s DPH
Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a vitamín C. Kyselina acetylsalicylová znižuje tvorbu prostaglandínov (fyziologicky účinných zlúčenín, ktoré sa podieľajú na vzniku zápalu),
Pridať do košíka

Astina Cur-Cum cps 1×30 ks

7,38 s DPH
Výživový doplnok vo forme kapsúl, ktoré obsahujú extrakt Curcuma longa rhizome s vysokým obsahom kurkumínu. Vhodné pre diabetikov. Viac na
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg (blis.PVC/Al) 1×50 ks

6,40 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

ATARALGIN tbl 325 mg/130 mg/70 mg 1×20 ks

2,98 s DPH
Liek obsahuje tri liečivá: Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guajfenezín zosilňuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a
Pridať do košíka

AZINC ArkoBiotics ADULT samostatné pitné dávky 7×10 ml (70 ml)

13,10 s DPH
Výživový doplnok s pomarančovou príchuťou obsahuje: koncentrovanú šťavu z plodov aceroly (Malpighia glabra) a rakytníka (Hippophae rhamnoides), 5 kmeňov baktérií
Pridať do košíka

BACTORAL NEO (Pharmaceutical Biotechnology) tablety rozpustné v ústach 1×30 ks

12,34 s DPH
Výživový doplnok vo forme rozputných tabliet obsahuje stabilizovanú kultúru Streptococcus salivarius K12 (2×109 CFU/1 tbl.) a vitamín D, ktorý prispieva k
Pridať do košíka

Barny’s Inocell FORTE cps 2×60 (120 ks)

38,99 s DPH
Barny´s InoCell™ Forte je rastlinný výživový doplnok, ktorý obsahuje patentovo chránenú zmes zloženú z inozitolu, inozitolhexafosfátu (IP6), iónov vápnika (Ca)
Pridať do košíka

Barny’s KOLOSTRUM s beta-glukánmi + ULTRA-C IMUNO 2×30 kapsúl

16,90 s DPH
Vianočné balenie obsahuje: Barny’s KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén
Pridať do košíka

Barny’s KOLOSTRUM s beta-glukánmi forte cps (zvýhodnené balenie) 1×70 ks

23,37 s DPH
Výživový doplnok obsahuje bovinné kolostrum, beta-glukány, vitamín C a minerálne látky selén a zinok. Vitamín C, selén a zinok prispievajú k
Pridať do košíka

Barny’s ULTRA-C IMUNO COMPLEX cps 1×30 ks

7,04 s DPH
Kombinovaný vitamínový a minerálny výživový doplnok obsahujúci patentom chránený vitamín C v podobe NUTRA-C™, organickú formu zinku, organicky viazaný selén
Pridať do košíka

Biomin IMUNO PROTECT cps 1×60 ks

12,96 s DPH
Výživový doplnok s obsahom vitamínov C a D3 a zinku, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému. Vitamín C prispieva
Pridať do košíka

BION 3 IMUNITY tbl 1×60 ks

9,56 s DPH
Výživový doplnok obsahuje kombináciu bakteriálnych kmeňov, vitamínov a minerálov. Viac na adcc.sk Kombinácia 3 v 1. Bakteriálne kmene, vitamíny, minerály.
Pridať do košíka

BIOPRON 9 Immunity cps 1×30 ks

11,81 s DPH
Výživový doplnok predstavuje komplex laktobacilov, bifidobaktérií a fruktooligosacharidov (FOS) s vitamínom D3. 9 kmeňov živých mikroorganizmov vo vysokej dennej dávke
Pridať do košíka

BROMHEXIN 12 KVAPKY KM gtt por (liek.skl.hnedá+kvapkadlo) 1×30 ml

3,14 s DPH 4,58
Liek je bronchosekretolytikum (liek uvoľňuje hlieny pri ochoreniach dýchacích ciest s tvorbou hustého hlienu). Liek sa používa pri liečbe akútnych a
Pridať do košíka

BROMHEXIN 8-KVAPKY KM sol por (liek.skl.hnedá) 1×50 ml

5,06 s DPH
Liek je expektorans, mukolytikum. Zrieďuje a skvapalňuje hustý hlien pri ochoreniach dýchacích ciest. Liek sa používa pri liečbe akútnych a chronických
Pridať do košíka

Bronchipret s tymianom a brečtanom sirup sir (liek.skl.) 1×50 ml

4,67 s DPH
Rastlinný liek určený dospelým, dospievajúcim a deťom od 2 rokov. Používa sa na uľahčenie vykašliavania pri produktívnom kašli pri ochoreniach dýchacích
Pridať do košíka

BRUFEN 400 tbl flm (blis.PVC/Al) 1×30 ks

2,35 s DPH
Liek patrí do skupiny liekov nazývanej nesteroidové protizápalové lieky (NSAIDs). Potláča zápal, tlmí bolesť a znižuje horúčku.  Liek sa používa
Pridať do košíka