Internetová prírodná lekáreň | viplekaren.sk

Zavolajte nám :0910 160 001   

Obchodné podmienky

V internetovej lekárni VIPLEKAREN.SK môžu nakupovať fyzické a právnické osoby bez obmedzenia a za predpokladu, že sa budú riadiť týmito obchodnými podmienkami.

1. Zákazník dáva súhlas s týmito obchodnými podmienkami potvrdením a odoslaním objednávky.
2. Kupujúci si môže objednať akýkoľvek tovar, ktorý je v ponuke internetovej lekárne.
3. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu cien tovaru v ponuke.
4. Predávajúci garantuje dodanie tovaru za cenu, ktorá bola uvedená v internetovej lekárni v čase objednania tovaru.
5. Tovar si môže zákazník objednať vyplnením objednávky na internetovej stránke www.viplekaren.sk
6. Kupujúci je povinný vyplniť pravdivé kontaktné údaje, ktoré umožnia vystavenie platného daňového dokladu a bezproblémové doručenie zásielky.
7. Po odoslaní objednávky dostane kupujúci potvrdenie o doručení objednávky emailom.
8. Odoslaním objednávky vznikne obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim.
9. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar zaplatiť celú kúpnu cenu, vrátane prepravných nákladov.
10. Internetová lekáreň www.viplekaren.sk môže v ojedinelých prípadoch požiadať kupujúceho (telefonicky alebo emailom) o autorizáciu objednávky. Ak kupujúci odmietne autorizáciu, považuje sa objednávka za neplatnú.
11. Predmetom zásielkového výdaja sú výživové doplnky a doplnkový tovar. Predmetom zásielkového výdaja nie sú lieky a zdravotnícke pomôcky, ktoré sú predpísané na lekárskom predpise alebo na lekárskom poukaze ako aj voľnopredajné lieky.
12. Internetová lekáreň VIPLEKAREN.sk si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v prípadoch, keď sa tovar už nevyrába alebo je na slovenskom trhu nedostupný. Zákazník je v takom prípade kontaktovaný e-mailom alebo telefonicky za účelom dohody o ďalšom postupe. Zákazník môže následne objednávku upraviť alebo požiadať o stornovanie. V prípade, že kupujúci túto objednávku už zaplatil, bude mu plná suma v prípade storna alebo čiastočná suma v prípade zmeny objednávky vrátená bez meškania na účet.

 

Obsah stránok internetovej lekárne VIPLEKAREN.sk má výlučne informatívny charakter a v žiadnom prípade nenahrádza odborné vyšetrenie, liečebný postup, terapiu alebo inú formu liečby alebo starostlivosť odborného lekára. Aj keď prevádzkovateľ databázy má snahu uvádzať informácie k produktom v čo najaktuálnejšej forme, negarantuje ich úplnosť a správnosť. Za prípadné chyby v akejkoľvek informácií obsiahnutej v databáze viplekaren.sk v ktorejkoľvek zložke (úrovni), ktorá by mohla viesť k ujme na zdraví, smrti a pod. nenesie prevádzkovateľ právnu zodpovednosť. Aktuálne informácie o produkte poskytne predajca kupujúcemu najneskôr v deň dodania produktu podľa platnej legislatívy zásielkového predaja.

Rady a tipy

Skvelý tip na darček vo veľmi peknej plechovej dóze, na sklade už iba posledné dva kusy!!! V plec ..
Čítať viac

Pridané: 09/12/2015 - 08:21:23
Vanilkové a škoricové osie hniezda z kokosového oleja   200g hrubej múky, 300g ..
Čítať viac

Pridané: 06/11/2015 - 11:11:19
CHUDNUTIE S KOKOSOVÝM OLEJOM! NJAĽAHŠIA DIETA NA SVETE! Exotické ovocie s tvrdou škrupinou a ..
Čítať viac

Pridané: 02/11/2015 - 10:05:53